Problém s připojením LCD TV k PC

Mám připojenou TV k PC přes HDMI kabel a HDMI-DVI přechodku. Problém je, že PC rozezná TV jako obecný monitor nepodporující technologii PNP. Grafická karta GeFORCE 9800 GTX+ OS Win 7 64bit. Grafika, kabel i přechodka jsou ok. Do minulého týdne to fungovalo bez problému. Děkuju za rady

Odpovědi na otázku

9800 GTX neexistuje

Jasny asi vim co mam za GK )Nvidia GeForce 9800 GTX)

To vypadá na SW záležitost - pravděpodobně ti tam mrkvosoft nainstaloval (přes WU) nový ovladač grafiky. Vrať tam ten původní fungující a ošetři aby se situace neopakovala.

Zkousel jsem stary i nove WU vyple, reinstaloval Win nic nepomohlo. Zkusil jsem zapojit starsi tv a tam to nabehlo hned.