» Poradna » Ostatní

Problém s připojením k wifi

Zdravím všechny .Snad už to tu nikde není, ale nenašel jsem odpověď na mojí otázku.Mám problém s připojením k naší domácí wifi. Ať už jen normálně stáhnu horní lištu a zapnu wifi, nebo ať to dělám přes nastavení, kde to naší wifinu i najde, tak se telefon bohužel nepřipojí. U wifi mám v telefonu zadané heslo (správně, několikrát kontrolováno). Vždycky když tu naší wifinu vyberu a dám připojit, tak tam jen problikne připojování a poté se hned ukáže odpojeno a tím končím (občas ještě mezi tím problikne vyhledávání). Telefon se zkrátka nepřipojí (jiný telefon se připojí hravě, takže routerem to není). A po celou dobu svítí na té horní liště ukazatel wifi zeleně. Jelikož zatím nemám a zřejmě asi ještě nějakou dobu datový tarif mít nebudu tak mi to celkem trápí. Signál je taky vynikající, mám router přímo na stole)Prosím tedy zkušené androiďáky o pomoc. Děkuji.

Odpovědi na otázku

vyvolej IP routeru na PC a podívej se do nějzkusil bych DHCP list

Skusil si sa s tym telefonom pripojit na inu Wifi napriklad u kamarata ci na nejaku free verejnu WiFi?

jasně každa wifi funguje pouze na mou se nedá připojit