» Poradna » Web a internet

Problem s pripojenim k wifi

Hezký den, potřeboval bych radu. Koupil jsem si stolní počítač a jelikož máme v bytě pouze wi-fi, koupil jsem si wi-fi přijímač (adaptér), teď mi to ukazuje všechny wifiny kromě té naší. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Aký kanál? Ak 12, alebo 13, nastav 11 a nižšie aj keď ja som s tým nemal problém nikdy, ale 12. a 13. kanál US norma nepozná

Prosim a kde najdu ty kanály?

V nastavení routeru, v sekci wifi/wireless/wan.

Moc děkuji, už jsem to nastavil a běží to ;)

Moc děkuji už jsem to přenastavil a jde to

Když se pokusíte připojit na tu wifi z jiného zařízení (telefon, tablet, atd.) je vidět?

Ano notebook i telefon mám připojený