» Poradna » Web a internet

Problém s připojením k Wifi síti

Dobrý den,mám problém s připojením na wifi v baráku.Wifi normálně jde na mobilech i druhém notebooku kde mám Windows XP ale na notebooku s Windows 8 mi to prostě nejde.Wifi je v druhém patře a normálně na druhém notebooku i na mobilech jde s 4/5 čárek, ovšem na notebooku s W8 nejde, sice má také 4/5 čárek připojení, ale pořád je připojen na omezený přistup (tedy vůbec nic se nenačítá). Tady je můj modem od internetu : ZyXEL Prestige 660HN-T3ATady je ipconfig z notebooku s Windows 8 :Windows IP Configuration Host Name . . . . . . . . . . . . : Barborka Primary Dns Suffix . . . . . . . : Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid IP Routing Enabled. . . . . . . . : No WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : NoWireless LAN adapter Local Area Connection* 4: Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected Connection-specific DNS Suffix . : Description . . . . . . . . . . . : Microsoft Hosted Network Virtual Adap Physical Address. . . . . . . . . : D2-7E-35-12-D1-58 DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes Autoconfiguration Enabled . . . . : YesWireless LAN adapter Local Area Connection* 3: Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected Connection-specific DNS Suffix . : Description . . . . . . . . . . . : Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapte Physical Address. . . . . . . . . : D0-7E-35-12-D1-59 DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes Autoconfiguration Enabled . . . . : YesWireless LAN adapter Internet: Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected Connection-specific DNS Suffix . : Description . . . . . . . . . . . : Intel(R) Dual Band Wireless-AC 3160 Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Zkusil bych vymazat wifi z NTB, připojil ho přes LAN do routeru, restartoval a pak to zkusil znovu přes wifi.Předpokládám ale, že heslo pro přístup do wifi sítě, případně filtr MAC adres apod. jsou nastavené správně.

Jo, jo to je správně, ale mě hlavně udivuje, že když jsem těsně u modemu tak se připojí bez problému. Ale jakmile jdu dolu a mám 4 nebo 3 čárky tak to prostě napíše omezeno.Přitom když je signál dostatečný i pro jiný notebook i mobily, tak by neměl být problém ne?Ale zkusím to, děkuji :)

Jsem to já, jen píšu z Pc přítelkyně :D

Ciarok mozes mat kolko chces. Informacia sa prechodom cez steny poskodila, preto to nenabehne. Hladaj lepsi ovladac, alebo ine umiestnenie AP voci pocitacu.Ak je tam napisane: Media disconnectedtak je to rovnake ako keby niekto vytiahol LAN kabel z pocitaca. Spojenie je prerusene a nepojde to.

skus cez mobil spravit hot spot a skus sa pripojit nan alebo skus inu wifi siet potom daj vediet ako si dopadol

No je to asi docela dost stěn no, to by možná mohl být problém, ale právě je mi divné, že ten druhý notebook má plné připojení na stejném místě a ten druhý se nechytá vůbec.Ovladače kouknu a zkusím nějaké stáhnout. Na hotspotu to jde normálně i když jsem vedle modemu od internetu tak to jde.