» Poradna » Web a internet

Problém s připojením k online servrům.

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám internet od UPC přes kabel i wifi a když se připojím na internet pomocí prohlížeče je všechno v pořádku a internet je rychlí ale jakmile se chci připojit na nějakou hru která je online jak normální tak i ty prohlížečové nebo i torrent tak počítač se k tomu serveru nikdy nepřipojí a a načítaní se zastaví u torrentu nezačne vůbec stahovat ale pokud stahuji přes ulož.to tak se to normálně stáhne nevíte prosím v čem by mohl být problém jestli v nastavení routeru a nebo u poskytovatele ? ze začátku my všechno normálně fungovalo ale jednoho dne zničeho nic to přestalo a nefunguje to na žádném počítači ani mobilu předem děkuji za radu budu velmi vděčný za každou radu

Odpovědi na otázku

Dobrý den,Podle všeho to vypadá že bude spíše chyba na ze strany routeru než poskytovatele. Také mám internet od UPC a vše funguje jak má. Ale také jsem měl podobný problém. Pokud máte vlastní router zvažoval bych nový, pokud jej máte od UPC nebojte se kontaktovat poskytovatele a oni vám router vymění a vše bude fungovat zase jak má ;)