» Poradna » Ostatní

Problém s připojením HP tiskárny

Dobrý den,potřebovala bych poradit, už nějakou dobu mi přestalo jet připojení tiskárny HP Deskjet 3540 series, myslela jsem, že je problém s notebookem, ale nejde se mi k ní připojit ani z mobilu, spustila jsem nějakou diagnostiku a nijak se to nespravilo. Co by mohlo být za problém a jak ho vyřešit?

Odpovědi na otázku

Problém může být v čemkoliv. Na dálku to zjisit nejde.

A najblizsie nekupuj HP.

Pokud se snažíš tisknout z mobilu, tak data jdou přes server HP. Docela dlouhá cesta. Z notebooku - podle nastavení - rovněž přes server HP, nebo přímo. Většinou data jdou také přes server HP. Tyhle tiskárny si také samy stahují update firmware.