» Poradna » Programy

Problém s přihlášením na účet v social clubu

Dobrý den, mám problém s přihlášením se do RockStar Social Clubu protože to vždy napíše: error vyskytl se problém a pokud se tento problém bude nadále opakovat tak ať se obrátím na zákaznickou podporu a což jsem taky udělal ale nijak mi nedokázali pomoct, takže tohle je moje poslední šance jinak fakt nevim. Prosím pomozte mi. Děkuji S pozdravem Adam

Odpovědi na otázku

Sežen si na rockstaře číslo a zavolej na servis vysbetli co je za problem a nemazli se snima Tento problem jsem měl taky a takhle jsem to vyřešil ale nemazlit se s nima až jim budeš volat a nebo chatovat a nebo psátt email.Proste jim řekni co se děje a když neco budou eikat tak jim rekni ze končíš a oni udělaji co chceš aby nepřišli o mamy many manyS pozdravem Adolf SSÁK

no já nevím mě se děje to samí.

Adolf, tobě to de se přihlásit?

tak si AdamoMichale kup legální verzi a půjde ti to.