» Poradna » Programy

Problém s přihlášením do Windows 10

Dobrý den,mám problém s přihlášením do Windows 10, do účtu Microsoft. při zapnutí počítače se ukáže zamykací obrazovka, poté z ní přejdu na přihlašovací, a když napíši heslo k přihlášení objeví se obrazovka s PŘIHLÁŠENÍ SLUŽBY SLUŽBA PROFIL UŽIVATELE SE NEPOVEDLO. NELZE NAČÍST PROFIL UŽIVATELE. A pod tím je jen tlačítko OK. Nevíte prosím co s tím, na jiném zařízení na účet normálně přihlásit jde. Děkuji za rady Jan Kalous

Odpovědi na otázku

Máš poškozený profil uživatele, jasně ti to tam píše.

A když mám poškozený profil, tak to neznamená že se nemohu přihlásit ani z jiného zařízení? Mě se totiž jde přihlásit na jiném pc

Zkusit PC nastartovat v režimu nouze případně do recovery konzole aprovést opravu systému.

Chtěl bych se zeptat jak se spouští ten režim nouze. Děkuji

Dobrý den, mám problém s nastavením Microsoft. V oznámení se mě zobrazuje, že s tím mám problém protože se patrně změnilo moje heslo. Když přejdu do nastavení a řeším to, chce to po mě PIN kód, který jsem zapomněl. pokud dám pokyn ZMĚNIT a dám nový kód a potvrdím, tak to nefunguje. Co s tím?

Mám vzšie opísaný problém.