» Poradna » Programy

Problém s přihlášením do uživatelského účtu

Ahoj všem, mám malý problém s přihlášením do svého uživatelského účtu. Vznikl po přidání RAM a druhého HDD. Přihlašování probíhá normálně a do doby než se začnou načítat "osobní nastavení", potom vyskočí okno že "nelze načíst osobní profil, protože je poškozen, nebo neexistuje" a systém mě přihlásí do tzv. dočasného profilu. Dá se nějak opravit uživatelský účet, nebo ho musím smazat a vytvořit znovu? Vytvořil jsem nového uživatele a ten funguje normálně, ale já bych rád zprovoznil starý účet (kvůly nastavení programů, pošty, atd.)
Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Ještě dodám, že se jedná o Win XP Home SP3 a po přidání RAM bylo vše v pořádku. Problémy se objevily až po připojení 2. HDD (ATA WD Caviar 6GB).