» Poradna » Počítačové sítě

Problém s přidáváním přátel na facebooku

Zdravím. Mám problém s přidáním jednoho člověka do přátel. Na jeho profilu se mi ukazuje jenom FOLLOW | MESSAGE, ale ne žádost o přátelství. Když mu někdo pošle odkaz na můj fb profil, tak se mu nezobrazí, ale jeden můj kamarád si toho daného přidat může. Předem díky za komentáře.

Odpovědi na otázku

jestli ty vidis a prohlizis si jeho profil a on tvuj ne, tak keca a jen si te nechce pridat, ma jen nastavene kdo muze pridavat