» Poradna » Web a internet

Problém s přesměrováním a načítáním některých stránek

Dobrý den, mám dlouhodobý problém, který se týká stále jedné a té samé věci. Pokud načtu stránku youtube, neukazují se mi náhledy malých videí, ale místo nich tam je pouze bílá plocha. Dále pokud si něco vyhledám na googlu, tak pokud je to v návrhu, nebo jako reklama, tak mě to nedokáže přesměrovat a píše mi, že web je nedostupný. A některé stránky (např. outlook nebo microsoft) nejedou vůbec, nebo jen v nějakém zvláštním (napolo načteném) zobrazení. Takto mi to dělalo na starém ntb, když jsem si nedávno kupovala nový (jelikož předešlý už byl starý a nepoužitelný, né kvůli této banalitě se kterou se dá žít, ale i tak mě vytáčí), tak vše ze začátku fungovalo jak mělo a po pár týdnech nastal stejný problém. Vůbec nevím čím to je, jestli jsem si postupně do ntb natahala nějaký bordel, který mi to blokuje, nebo mi to blokuje antivirus či firewall, protože to berou za "nebezpečné", či je problém v DNS serveru...fakt nevím. Snažila jsem se na to přijít sama, ale k ničemu jsem se nedostala, takže se musím obrátit sem.

Odpovědi na otázku

Problem s DNS vyloucite rychle - nastavite si adresy 8.8.8.8 a 8.8.4.4 jako hlavni a zalozni DNS server. Pokud se to bude dit i dal, neni to vec DNS.Infekci na PC vylouci pouziti Malwarebytes a AdwCleaneru.Pak zbyvaji jeste dalsi moznosti, vcetne treba infikovaneho routeru. Ale to uz je zalezitost slozitejsi.

Prohlížeč používáš jaký?

Já bych odhadl, že to dělá nějaký bordel co na ten PC instaluješ.