» Poradna » Ostatní

Problém s přepnutím na celou obrazovku

Zdravím,při přepnutí na celou obrazovku (například VLC Player, iVysílání, Youtube aj.) mi obraz nepřekryje nabídku panel s tlačítkem startu. Obraz běží pod ním. Tzn. obraz po přepnutí do režimu celé obrazovky běží na celé obrazovce ale dole zůstane nabídka start a vše s ní spojené, kterou obraz prosvítá.Nevím kde je problém, protože jak jsem zmiňoval, dělá to u mnoha programů.

Odpovědi na otázku

Aký maš operačný systém?

W7 Proff. N - 64

A když dáš video z VLC přes celou obrazovku a poté klikneš pravým tlačítkem myši na spuštěné VLC, tak lišta zmizí?Pokud ne, tak jsme na tom podobně. Používám na druhý monitor program Actual Multiple Monitors, který mi vytváří druhou spodní lištu, na které mám podobné problémy co ty. Samozřejmě na hlavním monitoru s hlavní Start lištou žádné problémy nemám, pouze u té z Actual Multiple Monitors.

Ak na 2. LCD prehrávam YT cez prehliadač a kliknem na okno programu na 1. LCD, tak sa mi tiež lišta na 2. LCD objaví. Ale ak kliknem na prehliadač a potom nie na okno programu na 1. LCD, ale na jeho "ikonu" na lište, tak sa to nestane.

Pokud mám VLC přes celou obrazovku (zůstane zmiňovaný proužek dole), tak stačí najet myší na ikonu spuštěného VLC a obraz jde přes celou obrazovku normálně.Druhý monitor zatím nepoužívám.

vlastnost windows, problem neni na druhem monitoru jen na hlavnim se start menu, vetsinou pomuze pouze zapnout autoamicke schovavani panelu

Automatické schování panelu sice pomohlo, ale problém to pouze obešlo, neboť já nechci, aby se panel skrýval, když na něm nejsem myší. Potřebuji, aby byl panel neustále zobrazený, jen a pouze v případě, že něco maximalizuji (filmy, youtube, on-line vysílání apod.) tak chci, aby se schoval. Je ale zajímavé že u her (nejsem zrovna velký hráč, takže to mohu říci jen za CoH) není problém.

jestli zobrazuje i napr u her, tak nemas prepnute na celou obrazovku jen maximalizovane okno, obcas muze byt problem s ruznymi efekty (zapnute aero apod)

U her se panel schová bez potíží. Zkoušel jsem vypnout aero a nepomohlo.

Otevřít Správce úloh->Procesy-> najít v seznamu Průzkumník Windows, kliknout na něj pravým tlačítkem a kliknout na Restartovat.

Tohle pomohlo i mě!

Díky moc, pomohlo !!!

funguje

Člověče, zachránil jsi mi asi notebook, málem už sem ho házela vzteky z okna. Dík

Děkuju velice velmi

Kámo jsi král ! díky moc , ohromná pomoc !

Jak přepnout obray na celou obrazovku