» Poradna » Mobily

Problem s prehravanim zvuku

Ahoj, diagnostika meho pc WIN7 32.bit, zakladni deska GIGABYTE G31M-ES2L - G31/ ICH7, VGA + PCIe x16, DDR2 800, SATA II, USB2.0, GLAN, 8ch audio, mATX, sc775 mi hlasi ze neni spustena jedna nebo vice zvukovych sluzeb a neco o koncovych bodech pravdepodobne problem se zvukovym zarizebim.K pc mam veskere instalacni CD.Je na to nejaka rada prosím?Dik

Odpovědi na otázku

Kontroloval jsi stav zvukovky ve Správci zařízení?Je vadná zvukovka nebo chybí ovladač?Co s tím?a/ Instaluj ovladač od výrobce znovu.b/ Nová zvukovka na úrovni integrované nebo lepší stojí jen pár stovek.Ke generování zvuků ve hrách nebo přehrávání systémových to stačí.

me to hlasi ze nejsou nainstalovana zadna zvukova zarizeni?da se s tim neco udelat pls?