Problém s přehráváním videa

Mám problém s přehráváním AVI souborů, které mají dvě zvukové stopy. Pokud má AVIčko jen jednu zvukovou stopu, vše jede v pohodě, ale pokud jsou dvě, tak se video ani nerozběhne a přehrávač spadne na neplatnou operaci, někdy spadne i explorer.
Použitý přehravač je Windows Media player 6 a 9(oba padaj); OS Win XP SP2 (dělalo to i na SP1). Na přepínání audio streamů Morgan Stream Switcher. Pokud to otevřu v jiném přehrávači než výše uvedených (např. PowerDVD, MicroDVD, RealPlayer), tak vše jede v pohodě, ale nemůžu se tam zas nikde dostat na přepínání zvukových stop. Ještě podotýkám, že ty videa jsou v pořádku a třeba na Win98 mi dřív běhaly v pohodě.
Poradí mi někdo nějaký jiný přehrávač, který by umožňoval přepínání zvukových stop??? Případně jinou utilitu než Morgan Stream Switcher.

Odpovědi na otázku

skus jetaudio.com sice nevim jestli pomuze tvemu problemuale ja jsem s nim nadmiru spokojen jak u prehravani avi,divx,xvid tak dvd...za ppokus to stoji hodne zdaru!!!