» Poradna » Web a internet

Problém s přehrávání videí na sledujserialy.to

Mám tu jeden problém. Vždy když si chci na stránce sledujserialy.topustit jakýkoliv seriál, tak se mi ukáže pouze černá obrazovka. Nepřenese mě to na zdroj a nemohu spustit video... Zkusil jsem i nejnovější díly, které byly přidané, pro jistotu. Zkoušel jsem i jiný prohlížeč, vymazání cookies i hledat stránky Netu pro šanci odkliknout "nejsem robot". Všechno bez výsledku.Byl bych velmi vděčný za radu.Děkuju

Odpovědi na otázku

Nepouzivej tyto neoficialni a velmi pofiderni zdroje videoobsahu...

A to jako proč?Pro konzumenta, je to zcela legální zdroj multimediálního obsahu..Za ten obsah, už ho sprostě okradly autorské svazy, proč by si nevzal něco, co má předplaceno?

Zase tento nesmyslny vyklad autorskeho prava ze ma predplaceno a ze si muze udelat kopii dila ke kteremu nevlastni licenci? Ale notak.A hlavne, takoveto stranky jsou prolezle neskutecnou haveti, tam dobrovolne vleze jen totalni neznalek...

Ne, jedná se o zcela logický úsudek.Pokud má někdo z každého prázdného média/papíru, tiskárny, kdejaký kraviny desátek, kterej si prolobboval a kterej si nezaslouží, protože na každý médium lidi neukládají jen autorsky chráněná díla, jedná se z mého pohledu o sprostou krádež, byť legální.Když někdo systematicky a legálně okrádá všechny občany, které přímo označuje za zloděje, proč by občané, naopak nevyužili nedokonalosti zákona?Proč by si občané nemohli vzít to, za co už zaplatili?Můžeš nám říct, jakého přestupku či trestného činnu se člověk sledováním podobných webů dopouští?Můžeš nám ukázat jediný případ, kdy byl někdo za podobnou činnost jakkoli popotahován?

Klasický Murphyho zákon: "na každou složitou otázku existuje jednoduchá a snadno pochopitelná, NESPRÁVNÁ odpověď", jak jsi zde krásně demonstroval.

Ach jo... Soudní dvůr Evropské Unie v roce 2014 judikoval, že pořízení osobní kopie z nelegálního zdroje není povolenou výjimkou z autorského práva. Dá se předpokládat, že tam, kde je mimo rozumnou pochybnost (klasický důkazní standard), že je zdroj nelegální (filmová novinka na uloz.to), budou i naše soudy považovat stáhnutí za nelegální (protože při výkladu zákona se řídí právními názory vyšších soudů, včetně ESD). Takže ani stahování filmů mimo torrenty nelze považovat za legální, pokud člověk není oprávněným uživatelem daného díla.To ze to nikdo ve velkem nepostihuje je druhou veci, to by totiz nic jineho nedeal, rozumnejsi bude samozrejme zakrocit proti poskytovateli nelegalniho obsahu.A ne, opravdu si nic nepredplacis...

Jak poznam, ze je to z nelegalniho zdroje? Co je to rozumna pochybnost? Je nerozumne se domnivat, ze muze existovat moznost, ze ulozto ma licenci na konkretni data? Jedna vec je hezky znejici judikatura, druha vec je, ze plno tech pojmu neni nikde a nikym jasne definovanych a schopny pravnik na tom uhraje spor.To ze na ulozto neni nikde explicitne napsane, ze maji licenci, nevylucuje fakt, ze ji nemaji. A nestiha se zato proto, protoze to jednoduse proste ani nejde. Odsoudit nekoho za to, ze stahoval z ulozto s umyslem poruseni autorskych prav nebude tak jednoduche. Existuje presumpce neviny. Zkus nekomu dokazat, ze vedel, ze ulozto nema licence a ze neexistuje realna moznost predpokladat, ze ji ulozto ma.

oprava: To ze na ulozto neni nikde explicitne napsane, ze maji licenci, nevylucuje, ze ji MAJI.

Nikdo nemá ani nejmenší povinnost zjišťovat legalitu toho či onoho na internetu, před fízlem stačí říct, že jsi jednal v dobré víře a jsi naprosto z obliga.Můžeš nám teda říct, kdo tu kdy byl za stažení filmu jakkoli popotahován???

Však tam nikdo nic nestahuje, když se dívá online. To bylo téma původního příspěvku. Jinak, když se všichni rádi domahaji autorského práva, nechápu, jak třeba taková OSA může vybírat peníze i za autora, se kterým nemá žádnou smlouvu, nezastupuje ho a peníze si logicky nechává. Tuším +- 20% z celého vypáleného si nechává, protože s těmi autory nemá žádné smlouvy a stejně za ně inkasuje. Jak tohle v očích zákona může být u těch parazitů v pořádku

Tvle, takhle to dopadá, když někam příjde iOvce a poučuje ostatní.

Proc? Protoze to blbe funguje a obsahuje spousty sajrajtu?kdyz uz neresite, ze to neni legalni (a nesmyslne do toho tahate vypalne za media a jine nesouvisejici veci), tak ta blba funkcionalita (kterou tu zkousite resit) a ten malware uz by Vas zajimat mely. :o(

😁

Nemas zapnuty adblocker nebo neco takoveho? Skus vypnout vsechna rozsireni.

Nepomáhá, ale nejspíše to bude problém celé wifi, jelikož to nefunguje nikomu na naší wifi...

Skus zmenit DNS, vetsina provideru to blokuje cez DNS.https://www.zive.cz/bleskovky/jak-zmenit-dns-...

Nefunguje. Dal jsem tam ten z google server-ů a bohužel.

Používej normální prohlížeč.https://www.mozilla.org/cs/firefox/new/a do něj ublock origin a nebudeš mít problém.Nebo něco jako já s jádrem firefoxu-http://www.avantbrowser.com/

Ve Firefoxu to jede normálně, ale koukám, že Kaspersky se může zbláznit. Tolik alertů a blokovacích oken jsem ještě neviděl. ☺

Asi to nebude pro nic - za nic, že?

No vzdyt taky serialove / filmove stranky tohoto typu jsou v soucasnosti nejvetsimi siriteli malwaru. :o))

Bohužel poslední dobou neni přehrávání na 100 %. Mnohdy zahlcuje ram. Zkus přehrát na jiném prohlížeči.

hm