» Poradna » Web a internet

Problém s přehrávání videa

Potřebuji poradit mám internet od O2 asi už 2 roky všechno fungovalo normálně. Jenže v poslední době se při dívání na jakékoliv video po chvilce sekne a nenačítá se i když rychlost internetu ukazuje cca. 18MB za sek. Nevíte kde je problém díky za odpověd

Odpovědi na otázku

Aké video? Flash? V ako prehliadači? Mozilla? Aký web? Youtube? Všetky flash videá? 18MB/s? Kde pracuješ? V NSA?

spíš v ASA

Sekají se videa na youtube ale i na ostatních stránkách a používám prohlížeč chrom. A rychlost mám kolem 18MB/s nevím čemu se je tak divit.

18MB/s = 144Mbit/s.. A to na VDSL nedosáhneš, i kdybys byl metr od ústředny.

Dobrá moje chyba rychlost je kolem 18Mbit/s ale myslím že by to mělo bohatě stačit abych si pustil písničku na youtube ..