» Poradna » Mobily

Problém s přehráním obsahu flash disku

Dobrý den, mám flash disk, kde šli spouštět filmy na tv přes dvd (v televizi nemám usb), ale na flash disk nešli dát full hd filmy, tak jsem si pohrál s formátováním ,kde jsem nastavil NTFS (místo zvoleného výchozího exFAT) a nastavil jsem alokační jednotku na maximální hodnotu. Poté filmy šli dít na flashku, ale dvd mi oznámilo, že zařízení není podporováno. Tak jsem při dalším formátování dal vše na výchozí, ale dvd mi stále oznamuje, že zařízení není podporováno, nevíte co s tím prosím?

Odpovědi na otázku

Neviem či existuje DVD prehrávač s podporou fHD. Zisti si čo podporuje a filmy prerob do požadovaného formátu. Ak iba PAL a divx, musíš prerobiť do max 720x576 a použiť spomínaný kodek. Ak súbor nebude väčší ako 4 GB, stačí aj FAT32. Alokačnú jednotku nemeň. Pri 256 kB veľkosti al. jednorky 1B súbor bude zaberať 256 kB, len počet všetkých jednotiek na disku bude menší (o chlp rýchlejšie vyhľadávanie). Meniť túto hodnotu nemá dnes zmysel.

Nepros a nauč se - hlupáku - česky.

nejde mi prejít na jiní dvd-r ale zat se mi tam zobrazuje dvd d