» Poradna » Web a internet

Problém s poštou na Seznamu.cz

Už 4 dny mám problém s odesíláním zpráv přes seznam.Když chci zprávu přeposlat,tak se mi obratem vátí příchozí zpráva "This is the mail system at Centrum HoldingsI'm sorry to have to inform you that your message could notbe delivered to one or more recipients. It's attached below.For further assistance, please contact your system administrator.If you do so, please include this problem report. You candelete your own text from the attached returned message.Tyto problém jsem měl na serveru "Tiscali"a tak jsem od nich odešel a založil jsem si nový účet na Seznamu,se kterým jsem neměl žádný problém,až do teď.Už jste mi poradili s problémem na "Halpdesk"Tiscali kam jsem se dostal díky vám a odpověděli mi,že se někdo naboural do mého účtu,tak jsem od nich odešel a teď to začalo ne Seznamu.Nevím na koho se obrátit,protože Seznam údajně nemá "Halpdesk"Děkuji předem za pompc.Jan Bialek

Odpovědi na otázku

Ve zprávě máš jasně uvedeno, že tvůj mail nemohlbýt doručen jednomu nebo více příjemcům.Podle toho, kolik chyb máš v tomto dotazu, nejspíš máš chyby i v mailových adresách nebo v nastavení účtu.

Chyby v mailových kontaktech rozhodně nemám a navíc nepíšu každou adresu zvlášť,protože je mám všechny uloženy a vždy je přeposílám hromadně.

a prave za tym textom ktory si citoval, sa nachadza ten najdolezitejsi text ktory vysvetluje preco mail nebol doruceny, ale to uz si sem nedal *FACEPALM* - ako teda chces aby ti pomohli, ked sem nepastnes to najdolezitejsie? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Údajně? "Halpdesk" Seznam rozhodně nemá. Ani Halfdesk. Vsadím se, že není ani na Tiscali. Mají podporu, nebo infolinku. Když už, tak Helpdesk.

Ta zpráva znamená, že mail ze seznamu odešel, ale adresa na kterou píšeš, neexistuje a nebo má nějaký problém se schránkou. Chyba není u Seznamu. Tipuju že jen neumíš správně napsat adresu člověka, kterému se snažíš poslat mail.

Seznam.cz opravdu nemá "Halpdesk", má pouze "Technickou podporu" https://o.seznam.cz/kontakty/

Adresy mám v kontaktech a jsou správné,protože některé maily dojdou příjemcům v pořádku.Vždy přeposílám poštu více adresátům,tak v tom to asi nebude.A na odpověď Marka musím napsat,že Tiscali hapdesk má a díky poradně jsem se s nimi spojil a tam mi napsali,že můj účet napadl někdo za zahraničí,tak mi ho zablokovali.

Na Markovu odpověď musím napsat, že opravdu žádný Halpdesk (nebo jak teď píšeš hapdesk) neexistuje. A za čárkou a tečkou dělej mezeru, ať se to po tobě dá normálně číst.

Ano, některé maily dojdou, špatnou adresu mají obvykle ty co nedojdou. Ale jestli je těch „více adresátů“ opravdu hodně (kolik jich tak přibližně je?), může to zarazit i filtrace spamu.A „hapdesk“ je slovo které neexistuje. To je to co se Marek snaží naznačit. Existuje „Helpdesk“, nebo technická podpora. A tu Seznam má.

Každopádně, ta odpověď je od Centrum.cz, takže jde o někoho, kdo má mail u nich. Seznam s tím nemá nic společného.

Milá Kate.Ty jediná jsi na ten problém snad přišla.Ostatní zajímaly jen překlepy.Asi je ten problém opravdu na "Centrumu".Dnes jsem spoust přátel obvolal a Ti mi řekli,že jim maily ode mne normálně chodí i když jsou 3 z nich na Centrumu.Tak to asi nechám být.Ještě jednou děkuji přeji hezký zbytek dne.Jan Bialek

Ono by bývalo stačilo si tu zprávu pořádně přečíst. Nebo ji se zkopírovat celou a ne jen začátek.Protože v ní s největší pravděpodobností bude i důvod, proč se to nepodařilo doručit.

Asi jste to nepochopil.Maily došly všem.Napsal jsem to.

Ale pochopil. Něco zjevně nedošlo.Zkuste si to přeložit:I'm sorry to have to inform you that your message could notbe delivered to one or more recipients.

Ono překlep se stane občas snad každému, ale ne že to napíše tolikrát špatně. To už není překlep.