» Poradna » Web a internet

Problém s Plusnetwork

Zdravím,Mám takový problém. Najednou se mi při psaní na google.com objeví nahoře lišta od Plusnetwork.com a když píšu tak se mi text automaticky hodí do této lišty. Když ji poté odkřížkuji, je vše OK, ale když se zde objevím znova tak zase na novo. Také mi během surfování po internetu vylítne občas nějaká reklama ( jako když chcete sledovat film online). Jak se toho zbavím?Děkuji za odpovědiDcludy

Odpovědi na otázku

Řádně odvšivit PC od adware apod.

Aha děkuji. Jen čím PC odvšivím od adware?

Začni programem ADW Cleaner

....a pridaj k tomu kontrolu pomocou MBAM..... preskenovať - uvidíš, koľko svinstva sa tam nájde....