Problem s PCI IEEE 1394

Nemáte niekto driver k PCI IEEE1394 pod XP? Lebo original driver v XP nefunguje. Uz som hladal aj na internete, aj na stranke vyrobcu ale marne. Dakujem. StanleyStanleek@orangemail.sk

Odpovědi na otázku

Jestli ono to třeba nebude tím, že v PC nemáte správnou verzi PCI sběrnice, kterou karta vyžaduje.. Pak by Vám nepomohl žádný driver.

Vsak uz ti to napisali tuhttp://www.howtofixcomputers.com/bb/ftopic89981.htmlDrivers k IEEE netreba instalovat Windows XP by pri instalacii tu kartu mal najst a ovladace nainstalovat.