Problém s pc

Dobrý večer, mám takovýto problém.Zapnu pc a nenabehne mi ani start biosu nic obrazovka sviti ale je cerna. Ani klavesdnice nesviti. Tlacitko zepredu nefunguje. Restart ani power. Ale obcas kdyz tam snecim hejbne(zezadu) tak mi to najede. Problem byl nejdriv v tom ze jsem musel pocitac vypinat zezadu natvrdo, protoze mi to pres vypnuti normalne klasicky neslo. Tak sem se chhtel zeptat jestli nevite co stim?

Odpovědi na otázku

nemas vyrazeny jistice ?

v byte? Ee

Jak je ten pocitac stary a co tam je za zdroj (wataz/znacka).

Jezis to ja nevim vubec. Pc není muj ale souseda . Starej bude tka kolem 4-8let podle bedny. Jerslti to apgrejdoval to nevim.

No u techto starsich kompu odchazeji vetsinou kondenzatory ve zdroji (nafouknou se a ztrati kapacitu). Pro elektronika je oprava celkem snadna a levna (10-20Kc). Laikovi nezbyva, nez zkusit jiny zdroj. Mel by vyhovet jakykoliv dnes prodavany.