Problém s PC Tunningem!

Prosím,pomožte,Chtěl bych k jedné case,kterou najdete na : http: //www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=10&zbo=10281  Ctěl bych na ni boční průhledný kryt (kvůli pc tunningu)z plexi skla.Nevíte,prosím,jak a kde si ji mám koupit,popřípadě jak vyrobit??????????Prosím,pomožte mi!!!!!!Jsem v nouzi!    Děkuji!

Odpovědi na otázku

No, jedna moznost jak vyrobit tu diru je lupinkova pilka.(Touhle cestou sem to delal ja, je to dlouhy a zamakas si) a nebo vypalit to laserem(nebo necim jinym, pokud te neco napada). A nebo kupnovej case s jiz vyriznutym vzorem

Dík,radši zkusím tu pilku,strejda takovou má.Dík!!!!!