» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s PC (CRITICAL_PROCESS_DIED)

Zdravím,Mám problém s PC. Počítač spustim chvíli běží a pak se objeví modrá smrt (CRITICAL_PROCESS_DIED).Následně už se win nespustí vyběhne obrazovku kde hledá bootovaci disk. Při projití BIOS tak ssd disk nejde už vidět.Pomůže vypnutí PC tlačítkem vzadu. Pak zapnu a systém se nacte ale chyba se opakuje. Deska asrock z170pro 4s, disk intel 535 480gb, 64gb ram, i5 6500.Nějaké rady jak problém vyřešit? Už jsem zkoušel ssd disk různé propojovat a nic nepomohlo zatím.Dekuji

Odpovědi na otázku

odpoj ten disk a daj tam live cd tvojho oblubeneho linuxu. Ak sa to spusti a nabootuje, tak to skus este 2-3x. Ak to vzdy pojde, tak mas problem so sata portami alebo tym diskom. Cize cista instalacia, ak nepomoze, vymen disk, cista instalacia. Ak nepomoze, tak je v prdeli doska.

Nemám Linuxem live CD. Ani kde CD do PC dat.

tak si sprav usb kluc. Ak ani taku zakladnu vec nevies, nechapem co tu hladas, naloz to do auta/taxika a zober to do servisu.

To si stiahni a vytvoris si USB s linuxom. Samozrehme, musis si stiahnut aj nejaky Linux.https://www.linuxliveusb.com/

Zkusil jsem instalovat win na jiný disk a uvidí se.

ked mas iny disk, tak super, na tom ked to pojde OK, tak je vadny ten povodny..