» Poradna » Ostatní

Problém s pazvuky sluchátkového výstupu CD-ROM

Při pouhém vložení CD do mechaniky (52x) a připojení sluchátek (do 3,5 konektoru na čelním panelu) je v nich velmi zřetelně slyšet práce mechaniky, zejména motorku. Nevíte někdo jak toto odstranit ? (i zásahem do mechaniky, nebo použitím nějakého filtru)Díky Fredpostamble();

Odpovědi na otázku

Chtelo by to schema. Mozna by stacilo zapojit do napajeci casti zesilovace LC clanek

Schéma CD-Romky z výrobce asi nevymlátím ...Jinak zaručené jsou oba výstupy - přední sluchátkový i zadní na kabel do zvukovky.Pazvuk : při startu různé zvuky, poté pravidelný zvuk nezávislý na otáčkách motorku ...