» Poradna » Mobily

Problém s oznámeními v režimu spánku (zhasnutý displej telefonu)

Když zhasnu displej (dvojitým poklepem nebo tlačítkem), tak po nějaké době – když je telefon takto zhasnutý (v režimu spánku), tak se mi nezobrazují nové příchozí upozornění z aplikací (konkrétně z Facebooku a Skype). Mám nastavená upozornění tak, že po jejich příchodu má nastat zvukový signál + má začít blikat LED dioda vlevo nahoře nad displejem. Z nějakého důvodu to ale nefunguje a upozornění se v režimu spánku nezobrazují.Jedná se o telefon Asus Zenfone 2, Android 6

Odpovědi na otázku

Zatím nevyřešeno, tak s dovolením dávám nahoru

Zkontroloval bych v nastavení-řízení spotřeby,jaký je tam nastavený režim.U režimu s názvem Řízení spotřeby je napsáno že po přechodu do režimu spánku je síť(internet) deaktivovaná a oznámení budou přijata po probuzení zařízení.Takže přepnout na režim Normální a vyzkoušet,mělo by to fungovat

Režim "Normální" mám nastavený.

A v sekci Zvuk a oznámení - Oznámení mají tyhle apky povolené oznámení?

Samozřejmě. Ta oznámení fungují, ale pokud je zhasnutý displej, tak po čase už nefungují.

Tak pak už s jistotou nevím.Teoreticky by to mohlo být taky tím ASUS Mobile managerem,ten zasahuje do všech procesů a může měnit i profil spotřeby a kdovíco ještě.Mám skoro stejný telefon Zenfone2 Laser Z00ED a funguje normálně(Asus Mobile Manager mám ale deaktivovaný protože neustále něco dělal,přepínal atd.).Nepoužívám skype a facebook,takže u těch to nemůžu potvrdit ale Viber a Whatsapp a u těch jde oznámení jak má.Tak jako poslední pokus deaktivovat toho managera,funguje to bez něj dobře.

Dobry den mam problem v nastaveni huawei p9 lite...jdu do,nastaveni _obrazovka a tam je rizim spanku. Barva pisma je bile a nejde vubec nakliknout je tam nastaveno 30sekund a ja bych to potreboval zmenit na 30 min nevite jak bych to mel prenastavit dekuji popripade odpoved na email