» Poradna » Mobily

Problém s ovládaním hráču,ve fife 19.

Zdravím, mám problém s ovládáním hráčů v modu division rivals a draftu, (online rezim)Nereagují na pokyn ovladače. V ovladači problém není.Hráči se pohybují sami nebo zůstanou stát na místě.Díky za rady

Odpovědi na otázku

Co na to support výrobce?

Support výrobce mi poslal 10. příkazu které mám udelat ... Udelal jsem je a porad to nefunguje ... Prikaz typu at si vycistim pc , vymazu si historii ...

jaky mate ovladac?

Tento link : https://www.czc.cz/xbox-one-s-bezdratovy-ovl... Ale ovladačem to není zkoušel jsem to jiným od kámoše je mu to funguje zkoušel jsem to na mém pc a nefugovalo to ...