Problém s ovládáním-celkem oříšek

Ahoj...včera jsem si sestavil novej komp: AMD PhenomX4 9850, motherboard ASUS M3A-H/HDMI, 2x2 GB RAM A-DATA 1066MHz, Zotac GeForce 9800GTX+, 500GB Western Digital, vypalovačka a zdroj 600W...Tak a teď můj problém: Nainstaloval jsem si 2 hry, Bioshock a Dead Space...všechno běží krásně na plno, velký rozlišení, paráda. Problém nastane, jakmile se začnu hýbat...Když se hýbu,tak ani ne po vteřině se hra sekne.Když držim klávesu tak je hra seklá,je seklej i zvuk,ale jakmile ji pustim tak to šlape. Když nějakou klávesu držim déle, a pak ji pustim,ozve se takové to systémové píp a postava mi jde automaticky tam kam jsem držel klavesu,jako kdybych jí držel,přitom nic nedělám.a když takhle jde tak se hra neseká prostě nic...když jsem zkoušel dát detaily na úplný minimum,stejně mi to pořád dělá todle.Nevíte čím by to mohlo být???ještě dodám že mám xpčka.Díky

Odpovědi na otázku

Problem bych videl asi primo v tech hrach. Napada mne vice veci, co zkusit: forum na strankach hry, pokud existuje patch do hry, mozna pokud se jedna o USB klavesnici, tak bych zkusil original driver ke klavesnici (pokud existuje), nebo naopak microsofti driver, nebo ps2 klavesnici... atd...

je to PS2 klavesnice, myslim že ve hrách to neni,byla by to sakra velká náhoda, a na starym kompu mi třeba Bioshock šel normálně

Co verze DirecX a pripadne nainstalovat posledni verzi?
Taky bych zkusil USB klavesnici... ale radsi bych si ji nekde pujcil, tech par korun bych za uspesnost tehle zkousky nedal :)

direct je novej 9.0c,vic snad na xpcka nejde, mam jeste jednu ps2 klavesnici,tak to muzu zkusit sni,ale tim to nebude myslim...