Problem s ovladacom

Nazdar. Notebook Asus F5RL a problem s kamerou. Zlty otaznik pri nezname zariadenie. Pri instal drivera napise ,ze instalace se nezdarila!USB2.0 UVC VGA/1.3M WebCAM
Kamera prestala snimat pred dvoma dnami -pred tym som s driverom kamery nemal problem.
Co poradite?

Odpovědi na otázku

Win XP

Neproběhla instalace např. nějakého ovladače,nebo aktualizace?Zkus bod obnovení.

u win 7 to ma system tohle vsechno predinstalovany, no nejlepsi bude se podivat primo do navody jak se presne jmenuje skutecny vyrobce zarizeni te kamery (neni to asus ten jen sklada komponenty, resp pro asus to sklada compal v cine nebo na tajwanu) a na netu pres Google vyhledas ovladac nejnovejsi, stabilni nebo alternativni od nekoho jineho (lepsi si nekdo sem tam muze napsat sam)
na JNP byl pred par dny moc hezky video navod od Hlocik nebo tak nejak se jmenuje tam to mas krasne vysvetlene hledej tam
bylo to prave o tech ovladacich , minuly tyden

nebo tady

http://www.youtube.com/results...

HW_ID_8 = USB\VID_174F&PID_5A35
mal by to byt tento typ kamery

hm to je nic nerikaji nazev zkus se protlouct googlem

zadej tam nazev + windows xp + driver nebo zjisti vyrobce a hledej jeho stranky

pak kdyztak ruzne verze z asusu download centra kde se protlouces jejima strankama k typu tveho ntb a budes heldat driver na kamerku nebo sdruzeny (nekdy je vsecko v jendom balicku, zvukovka cipset a kamera, mikrofon) takhle to mela moje stara deska asus

Teraz som skusil dat Win 7 lebo ten driver na kameru som nemohol najst a problem je nadalej. Vsetko
v spravcovi ok okrem ine zariadenie a samozrejme kamera nejde. Nebude problem s hardwerom?

Kamera by mela byt uvnitr laptopu pripojena na normalni USB rozhrani. Takze bud je ko kamera, nebo nejaky ten kablik od kamery do MB.