Problém s ovladači.

Zdravíčko, mám dotaz, dneska mi přišla nová grafická karta AMD RX 460 4GB OC.Nainstaloval jsem to, zapnul PC. Vše jde v pohodě, akorát když chci spustit instalaci ovladačů, tak mi to nahlásí "Je považován digitálně podepsaný ovladač".Můžeme mi prosím někdo poradit co s tím? Předem děkuji za trpělivost.

Odpovědi na otázku

Odkud ty ovladace mas? Originalni ovladace od vyrobce by mely byt digitalne podepsane.

Z CD které bylo v tom obalu.

Zkus stahnout aktualni nejnovejsi verze z webu vyrobce.

Zkusím to.

-jaký systém ?-ovladače odkud ?

Systém mám Win10 Enterprise. A ovladače z CD které bylo v tom obalu.

U Enterprise se obraťte na svého admina.

Snad si nemyslíš, že to má legálně.

"dneska mi přišla nová grafická karta AMD RX 460 4GB OC."Opravdu? Vždyť RX 460 je už kdo ví jak dlouho nahrazena RX 560, která má na rozdíl od RX 460 plně odemčené jádro (896:56:16 vs 1024:64:16) a stojí stejně. Takže proč by to dnes někdo kupoval?A pokud nejde nainstalovat, tak ji vrať a vyměň za RX 560 4GB:https://www.youtube.com/watch

Hmm... moc jste mi nepomohl k vyřešení mého problému.

A co chceš slyšet? Otestuj ji v jiném PC. Pokud nepůjde nainstalovat ani tam, vyměň ji. Pokud ano, vyměň ji stejně, RX 460 nemá smysl kupovat (pokud ji člověk nesežene novou za 2000,-).

mimo to píše ...Systém mám Win10 Enterprise.... takže nějaký lovec\sběrač https://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/1...

Vypnout kontrolu podepsaných ovladačů. Pak to půjde normálně nainstalovat.

Standardně (je - li to možné) se instalují aktuálně odladěné drivery z webu.