Problém s ovladači

Ahoj mám problém když nainstaluju ovladače ke grafické kartě (gtx 560 ti) a potom restartuju počítač mám nejnižší rozlišení a úplně jak to říct rozbité barvy (poslal bych vám fotku ale píšu sem poprvé tak nevím jak se to dělá) když se podívam do správce zařízení píše grafická karta kod 43.Zkoušel jsem odinstalovat ovladače přes driver sweeper a znova nainstalovat ale to nepomhlo.

Odpovědi na otázku

PS: moje sestava Procesor:intel core 2 duo graf:gtx 560 ti

Napiš, proč instaluješ ovladače a co tomu předcházelo (výměna grafiky, základní desky, reinstalace OS ...). Čím více informací, tím rychlejší řešení.

Reinstalace OS

Ještě jsem chtěl napsat že když jsem hledal narazil jsem na možnost že to může být nenainstalovaným service pack 1 a zrovna service pack 1 mi ve windows update pořád píše chybu a nejde nainstalovat