Problém s ovladači vypalovačky

Ahoj, mám externí vypalovačku LG. při připojení přes USB se začnou instalovat ovladače, ale skončí to neúspěšně. Vypalovačka je vidět v BIOSU i ve správci zařízení. Když otevřu vlastnosti zařízení ve zprávci zařízení, v záložce ovladače je hláška:
Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39)

Klepnutím na tlačítko Vyhledat řešení odešlete data o tomto zařízení společnosti Microsoft a zjistíte, zda je k dispozici řešení.

Před pár dny jsem reinstaloval Visty a od té doby to zlobí. Před tím to pod Vistama normálně šlapalo.

Odpovědi na otázku

Zkoušel jsem upgradovat firmware, ale ty vypalovačka se neukazuje nikde ani v Tento počítač neni vydět

Zku si stahnout nejnovejsi ovladace jak k te vypalovacce ,tak i k desce...