Problem s ovladači nejdou naistalovat

čau mam problem , mam notebook asus a po přeinstalovani win 7 nejdou na instalovat ovladace siťových apteru nevíte co stím může být ?

Odpovědi na otázku

Co takhle to napsat jako člověk a ne jako deb*l?

no přeistaloval sem win 7 istalace vše bylo v poho nabehl normalně ja ma ale nejde naistalovat žádní ovladač ani a připojeni wifi nic

to ti nedošlo že máš napsat model notesu ? to je materiál

Co napsat, jaký ntb přesně máš (že máš asus je nám platné asi tak jako kdybys napsal že máš jen ntb), jak jsi přeinstalovával windows? Odkud jsi ovladače stahoval?

intel coleron b815 zakladní deska asustek computer inc model k54c 64 bit 2gb ram

dal sem voladací panely hadwere a zvuk pak spravce zařizeni a mam 2 žlute vykřičníky u řidič jednoduche komunikace pro zběrnici pci a u sitoveho adapteru jinak sem stahoval z asusu napsal sem model a naběhly mi tam ovladače

Ako prve po instalacii OS sa instaluje podpora zakladnej dosky (chipset).Bez tohoto ovladaca OS nevie komunikovat po zbernici so zariadeniami (zvukovka, sietovka, grafika ...)"žlute vykřičníky u řidič jednoduche komunikace pro zběrnici pci "Doinstaluj zo stranky vyrobcu NB Intel chipset utility a az potom instaluj dalsie ovladace.

a neporadil by si mi kde to najdu hladal sem všude ale nikde sem chipset nenašel ani na oficialni strance asusu noudbuk mam Intel Celeron B815 (1.6 GHz)2 GB DDR3 paměti 320 GB HDDIntel GMA HD GraphicsWindows 7 Home Premium 64-bitDL DVD-RW / CD-RW ale nenašel sem nic

Kristovanono ........Podívej se na zadní stranu notebooku, najdi model, jeho název .... bude tam něco takového, napříkladASUS F556UQ-DM310T

Jak sleduji tvůj projev, tak to raději svěř někomu znalému.

Na stranke vyrobcu Tvojho notebooku (ked je to naozaj Asus k54c)https://www.asus.com/support/Download/3/362/0/... su vsetky potrebne ovladace.Ako prve sa instaluje podpora zakladnej dosky (chipset).Je neuveritelne, ze ovladace chipset-u su v kolonke "Chipset" (kto by to cakal).Su tam dva, instaluj ten novsi (Intel INF Update Driver Version V9.2.0.1030)Nepouzivaj Microsoft Update na stiahnutie/upgrade ovladacov.Microsoft, co sa tyka HW na Tvoj NB nedodal ani len cin na letovanie plosaku. Takisto nepouzivaj ziadny Driver Booster, Driver Genius a podobne hovadiny.Jedine vyrobca zeleza vie napisat a spravne odladit ovladace, co je v Tvojom pripade Asus.Co sa tyka povodneho dotazu "nejdou na instalovat ovladace siťových apteru", tak to je trocha problem.Asus k54c neni presny typ Tvojho NB, je to len nazov serie a Asus pouzival na Wifi:Atheros Wireless LanFoxconn Wireless LanAzurewave Wireless LanIntel WiMAX Wireless LANKtoru Wifi kartu mas v Tvojom NB netusim.Riesenia su dve:1.) otocis notebook hore kopytom a opises presny typ daneho Asusu (nemusis sem do poradne, ale rovno na webe Asusu)2.) V "spravce zařizeni " si presne pozries, aku Wifi kartu a LAN kartu mas skutocne v Tvojom NB a stiahnes/nainstalujes prislusny ovladac.P.S. instalovat ovladace bez znalosti HW, systemom "hlava nehlava, vsak sa nejaky chyti" je cesta k zniceniu OS.