Problém s ovladači na Nvidia GTX550 ti

Dobrý večer mám neustálý problém nejspíš s ovladači grafické karty, jednoho dne se mi téměř znehybnila myš, černala obrazovka, děly se jakýsi klikyháky s pixely apod... završení toho všeho byl frezze takže hard restart a takhle dokola, teď už to ukazuje i "modrou smrt" v nouzovým režimu funguje normálně, tak jsem tam přes správce zařízení vymazal ovladače a po té se mi pc podařil spustit normálně, ale než jsem stihl nainstalovat starší ovladač na kterým to fungovalo, tak mi systém automaticky nainstaloval "řadič videa (kompatibilní se standartem VGA) a problémy se zase vrátily. dokud jsem to zase neodinstaloval. zkoušel jsem odpojit net, vypnout aktualizace softwaru atd.. nic nepomáhá... snad to nebude problém s HW

Odpovědi na otázku

už jsem zjistil jak odstranit automatickou instalaci od microsoftu - super , no jenže pc mi nepobira zadne ovladace od nvidie ani z roku 2013 :D

Je možnost vyskoušet jinou GK.?

Bohužel ne

Šetři na novou GTX. ☺

No, bohužel jsem se tím smířil, super je když člověk utratí našetřené peníze za telefon a odejde mu pc ještě v ten den :DD