Problém s ovladači grafického jádra

Dobrý den, mám problém s ovladači na Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family na svém Dell Inspiron 1525. Chtěl bych si stáhnout nejnovější ovladače a nainstalovat je. Jenomže když stáhnu originální nejnovější ovladače přímo ze stránek Intelu a pokusím se je nainstalovat tak mi vyskočí tato chybová hláška: ,,Instalovaný ovladač není pro tento počítatač ověřen. Vyžádejte si od výrobce počítače příslušný ovladač" Jenže na stránkách dellu jsou ovladače z roku 2008 což je docela na nic.... neporadil by mi někdo ?

Odpovědi na otázku

MSI VR601. rovnaký chipset-nové ovládače
http://eu.msi.com/index.php...
driver s dátumom 11.11.2009

Pořád ten stejný problém... spíš bych potřeboval poradit jestli to jde nějak obejít a nainstalovat ty ovladače nějak jinak... aby mi to pořád nezakazovalu tu instalaci

To nejde,Dell má ve většině grafik specifickou úpravu,která znemožňuje použití jiného než jejich ovladače.Ty ovladače mají kvůli tomu speciálně upravené,i když se karta hlásí jako klasický Intel,tak čip tomu neodpovídá a ovladač od výrobce se obvykle odmítne nainstalovat s tím,že v počítači není podporovaný hardware.
Jestli si myslíš,že ti nový ovladač zpřístupní možnost spouštět novější hry,jsi naivní.Většina her dnes nemá vnitřní testovací nástroje na HW (údaje berou z DX),v případě,že v PC zdetekují (pomocí backportu z DX) nedostatečnou grafiku,vrátí obvykle jen hlášku o starých ovladačích,sama hra totiž nedokáže určit zda grafika stačí nebo ne (rozhraní DX zase nezná požadavky hry) a tak se automaticky předpokládá zastaralost ovladačů,což je v případě Intel grafik (určené primárně na kancelářskou práci) blbě

aha ok ted už to chápu dík za vysvětlení

Asi bych měl ještě doplnit,že díky té úpravě co Dell provádí na grafických kartách,mají grafiky v jeho počítačích asi o 10 procent vyšší výkon

Aha, no to by mnohé vysvětlovalo :D