» Poradna » Web a internet

Problém s ovladačem wi-fi karty?

Potřeboval bych poradit. Začal mi na notebooku vypadávat internet, občas to ukáže i omezení nebo to dokonce ukáže ze v okolí nejsou žádné wi-fi. Dnes uz to byli k nevydzeni. Nesel skoro vubec. Vzdy tak 5 minut sel pak na 5 minut vypadl a porad dokola.Notebook ma asi 4 roky a windows 8.1. Nevěděl jsem co s tim muze byt a tak jsem trochu brouzdal po internetu a dostal nápad. Připojil jsem k notebooku adaptér na wi-fi a internet šlape bez problémů. Ale chtěl bych aby to fungovalo zase bez adaptéru. Dokážu si to spravit nějak sám nebo to mám radši svěřit do rukou odborníka? Díky

Odpovědi na otázku

Ak je samotny hardware ok (hlavne antena), tak ostava uz len ovladac. Ak najdes taky, ktory neblbne tak si vyhral.