» Poradna » Programy

Problem s ovladacem MSI u WIN Visty

mam zakl. desku MSI K9N Neo
a nemuzu k ni nainstalovat driver protoze mam WIN Vista 32-bit
a na netu sem taky zadny driver nenasel
nevi nekdo o nake strance na ovladace pro visty?

Odpovědi na otázku

o jaky driver se jedna? cipset, sitovka,sata raid, zvukovka? nedavno jsem instaloval desku gigabyte s cipsetem nforce 4 a amd sempron 2600+ a sata vypalka+ sata hdd jediny problem byl zvukovka zjistil jsem tpresne typ zvukovky zadal do google aten uz neco vygeglal tak ze novy ovladac na zvukovku existuje. jen ovladac sitove karty nforce jsem odebral proste nefungoval nechl jsem vistu at tam nacpe svuj ovladac tak deska funguje korektne zevsim vsudy i s vistou 32.

no este potrebuju chipset zvukovku uz mam

Tak nehledej u MSI ale na stránkách výrobce chipsetu (nVidia, Intel... nevím co tam máš).

o jaky driver se jedna? cipset, sitovka,sata raid, zvukovka? nedavno jsem instaloval desku gigabyte s cipsetem nforce 4 a amd sempron 2600+ a sata vypalka+ sata hdd jediny problem byl zvukovka zjistil jsem tpresne typ zvukovky zadal do google aten uz neco vygeglal tak ze novy ovladac na zvukovku existuje. jen ovladac sitove karty nforce jsem odebral proste nefungoval nechl jsem vistu at tam nacpe svuj ovladac tak deska funguje korektne zevsim vsudy i s vistou 32.