» Poradna » Ostatní

Problém s oveřením připojení tabletu k WIFI

Ahoj Už asi týden se zlobím s novým tabletem. Snažím se ho připojit k naší domácí WIFI, ale po krátkém načítání se objeví "Problém s ověřením". Mám tablet Acer Iconia One 7, zajimavé je, že můj bratr má stejný typ tabletu a připojil se o letních prázdninách bez potíží. Wifi router máme Zyxel ..Může mi někdo poradit nebo nasměrovat? Díky D,

Odpovědi na otázku

Přesně toto mi dělal tablet Prestige - pomohlo nekonfigurovat IP adresu, bránu atd ručně napevno, bez DHCP serveru.

Řeší se to asi 5x týdně, takže jen ve stručnosti. V routeru v nastavení zabezpečení wifi nastav místo WPA/WPA2 manuálně WPA2-PSK a šifrování AES. Jak se dostat do nastavení routeru si jistě najdeš

Než jsem napsala svůj dotaz, tak jsem se samozřejmě podívala na podobná témata,ale bohužel jsem podle nich nic nepochopila. Jak se dostat do nastavení routeru si jistě najdu někde na googlu, protože vůbec nemám páru oč jde ale díky za pomoc

Manuál k bežným nastaveniam routeru máte aj na webe poskytovateľa internetu, samozrejme potrebujete meno a heslo, ten kto Vám router nastavoval ho zaiste niekde zapísal.

je několik možností. Především je třeba se k routeru připojit kabelem. Pak je dobré kouknout na spodek , kde by mohlo být napsána IP adresa, která se zadá do prohlížeče, pak by se to dalo najít v návodu. A konečně možná na : http://it.cestuji.info/tovarni-nastaveni-routeru...

IP adresu jsem zadala do počítače, ale stránka se nenačetla "Tato webová stránka není dostupná." ..

To znamená, že je nastavena jiná, než defaultní. Takže spusť CMD (příkazový řádek) a zadej ipconfig /all. Vyjedou ti údaje o nastavení sítě a mezi nimi bude "výchozí brána" a to bude ta správná IP adresa, kterou musíš zadat do prohlížeče, aby ses dostala do nastavení routeru.

Moc díky, dostala jsem se do nastavení

Už vidím další dotazy typu "co je cmd?", "kde ho ho najdu?" atd.Dominiko, tohle je práce pro "odborníka" a to ty nejseš. Pokud vůbec něco chceš podniknout, začni u MANUÁLU routeru.

Debile stačilo napsat že cmd vyvolám stisknutím tlačítek windows+R místo těch tvých poučovacích hoven! Miluju takové co se učili IT a pak se povyšujou nad těmi, co tomu nerozumí. Umíš třeba uvařit svíčkovou, nebo postavit zeď?

Ak to vypisuje spravny text chyby, tak overenie sa moze tykat:- hesla,- Dlzky hesla v zavislosti na jeho typu,- typu hesla (ASCII/HEXA),- typu sifrovania (TKIP/AES),- Autentizacie (OPEN/SHARED)To vsetko treba skontrolovat a sparovat s nastavenim routra.Spravne napisany manager wifi pripojenia by mal nastavit niektore veci automaticky v zavislosti na hesle a typu sifrovania. Ak ten manager pisal niekto v piatok, tak je mozne, ze nefunguje spravne. IP adresa je dolezita az po spravnom pripojeni na router.

Tablet numuzu prpojit k Wiwine pri nejsem pripojenej k siti

Zdravim.....nevim,jestli to někomu pomůže,ale měl jsem stejný problém. Jeden týden wi-fi šlapala a po týdnu v šuplíku chyba s ověřením....mám TP-link WR-841N kanál nastavit na 1 nepomohlo.....po několika restartech mobilu i routeru jsem ještě přenastavil region na "czech republik" a mode na "11bg mixed" chanel 1 a najednou zase funguje. Huraaaa 😉

jsem zase tadi peozradte jestli jsem krásná

Mě stačilo restartovat router. Mám nový tel. Xiaomi Redmi 6, verze Androidu 8.1, router TP-Link TL-WR543G v2.23 a tyhle problémy se objevují občas a jen s tím novým telefonem. Můj starší tel. Huawei P7-L10 s Androidem 5.1.1 si nikdy žádný nesmyslný problém s ověřením nevymýšlel.

Mám také problém s ověřením u tabletu,ale telefon je připojený bez problému.Poradí někdo,co dělat.V nastavení routeru by to asi být nemělo.Dík