» Poradna » Web a internet

Problém s otevíráním pdf odkazů u Mozilly Firefox?

Dobrý den, spravuji facebookovou stránku naší obce a když jsem tam chtěl přidat fotografii dokumentu na webových stránkách obce, tak mi můj prohlížeč Mozilla Firefox začne jen otevírat nová a nová prázdná okna, respektive s nějakým odkazem. Když klidknu vpravu dole u Widnowsu na zobrazit plochu, tak se vše minimalizuje, ale Mozilla se za necelé 2 vteřiny otevře znovu. Jení co to pomůže zastavit, je otevřít správce úloh a ukončit úlohu celého prohlížeče, no a nebo restart PC samozřejmě.Ale když otevřu daný odkaz na jakémkoliv jiném prohlížeči, tak se odkaz normálně otevře, není tam žádný problém. Vyzkoušeno v Microsoft Edge.Myslel jsem si , že za to bude moci nějaký doplněk, ale když jsem odkaz otevřel v anonymním okně firefoxu, tak se stalo úplně to stejné.Moje otázka zní, setkal jse se s tím už někdo někdy? Je problém někde v nastavení mého prohlížeče, nebo má problém Firefox?Předem děkuji za odpovědi a rady. Jo a pokud byste to chtěl někdo vyzkoušet, tak tady máte oficiální web naší obce, tak si tam zkuste otevřít jakýkoliv odkaz v jakémkoliv příspěvku. https://www.voderady.cz/Zkoušel jsem tyto odkazy:https://www.voderady.cz/wp-content/uploads/2020/0... https://www.voderady.cz/wp-content/uploads/2020/0... https://www.voderady.cz/wp-content/uploads/2020/0... https://www.voderady.cz/wp-content/uploads/2020/0...

Odpovědi na otázku

Ide o to, aký program sa používa na prehliadanie PDF. Niektoré pri inštalácii dávajú možnosť vložiť plugin do FF a potom po kliknutí na URL odkaz s PDF súborom sa to otvorí priamo v prehliadači FF.Používam Foxit Reader - a odkaz na PDF zo stránky obce mi pekne otvorí jak vo FF, tak i v Chrome.

Vyskusal som a firefox 74 mi to otvori.

Dobře, v tom případě, děkuji všem za rady a budu hledat problém někde u mě, protže mně se začnou vždy otevírat nové a nové panely, dokud to nuceně neukončím. Až do dneka jsem tyto pdf dokumenty otevíral vždy ve web u, takže to vždy nový panel sice otevřelo, ale jen jednou a na něm byl otevřený daný dokument., pokud s mi to nějak podaří, tak vám sem mohu nahrát video, co se mi děje.A na edgi mi to funguje normálně jak jsem psal, takže se mi nějak musel rozhodit prohlížeč, protože já v něm nic neinstaloval a do nastavení jsem nelezl, ale nějak se pokudím to vyřešit, pokud to všem ostatním funguje, každopádně ještě jendou díky.

Skus este moznost cez menu vo Firefoxe : Pomocnik > Restartovat a zakazat doplnky. Co to urobi.