» Poradna » Ostatní

Problém s otevíráním některých programů v nabídce Start.

Krásný den. Určitě se to zdeuž řešilo, já však nevím jak mám definovat hledání a tak se zeptám znovu. V nabídce Start dochází k tomu, že když například napíši vyčištění disku program se neotevře. Nastavení, nebo stažené soubory se otevřou. Mám systém Windows10 po Creators update. Děkuji všem moc za jakékoliv rady.

Odpovědi na otázku

Udělej čistou instalaci. Protože upgrade = přeplácnutí jednoho OS druhým není nejlepší nápad...