» Poradna » Programy

Problém s otevíráním excelu

Dobrý den,prosím o radu, jak vyřešit problém s otevíráním excelu. Nastavila jsem si excel tak, abych mohla otevřít dvě okna vedle sebe (možnosti -> upřesnit -> a zaškrtla jsem možnost "Ignorovat jiné aplikace využívající dynamickou výměnu dat"). Od té doby mi nejde normálně otevřít excel dvojitým poklepem na ikonu. Pokaždé když to udělám, zobrazí se mi vyskakovací okno "Vyskytly se potíže při posílání příkazu programu." Odklepnu OK a musím každý soubor zdlouhavě otevírat přes soubor -> otevřít. Prosím o radu, co nastavit, aby se soubor otevřel hned při poklepání na soubor.Díky za reakce

Odpovědi na otázku

Zkus odškrknout to v těch možnostech a klikni kole na panel kde máš čas,datum atd. a tam je seřadit okna vedle sebe a máš to :)

To DDE (Dynamic Data Exchange) se využívá i při otevření excelu přes kliknutí. Tak to zase povol.