» Poradna » Programy

Problém s Office 2003 - nejdou vkládat obrázky

Prosím vás, mám MS Office 2003, dříve vše pracovalo bez problému, ale před pár týdny se najednou vyskytly dva zádrhely:1) do Wordu nejdou vkládat obrázky, píše to chybu "Grafický filtr nebyl schopen tento soubor převést"2) nejdou otevřít docx dokumenty ("Chyba při otevírání souboru v aplikaci Word"), i když mám již z dřívějška nainstalovaný Compatibility Pack.Na aktualizace jsem se dívala - okolo termínu, kdy se tyhle problémy vyskytly, tam žádná není.Díky za pomoc!

Odpovědi na otázku

Chce to novy Offisy ne tudle vykopavku

Souhlasím!! Ale byly mi přidělěny v práci na starém PC a nic s tím nenadělám

Zkuste toto stránkovací soubor

Chtělo by to trochu rozvést:Předpokládám "Vložit>Obrázek>Ze souboru". Nelze vložit jakýkoli obrázek, nebo jen určitý typ (bmp, jpg, gif, ...)?Office 2003 je ještě ze staré školy a tedy obsahuje i obsáhlou nápovědu a také opravné utility.Jaký OS? Poslední aktualizace W10 zcela nedávno, Wista snad už není podporovaná (?).

Nelze vložit žádný obrázek, nelze např. ani změnit velikost obrázku (či jinak s ním pracovat) v již existujícím dokumentu s obrázky.Je to Vista, no.