» Poradna » Ostatní

Problém s odezvou

Zdravím, nedávno jsem si pořídil wifi router, abych nemusel mít notebook neustále napíchnutý na kabelu. Ale po připojení k wifi se mi občas zvýší ping ve hrách (např. League of legends). Dřví jsem měl konstantní ping 27 a teď mi hra taky ukazuje ping tak 30, jen se prostě vždy po několika sekundách (tak 30-40) hra rozhodne na chvíli nereagovat, takže to vypadá, jako by se v nějakém intervalu zvyšoval ping. Zkoušel jsem se i připojit kabelově wifi do ntb, ale pořád stejný problém, zatím jediné řešení je se připojit přímo z modemu a wifi nechat jen na internet. Nevíte, jak tomu zvyšování pingu zamezit?

Odpovědi na otázku

Co to je za router?Je pripojeno jedine PC?Je wifi zarusena?Je PC viruproste (a jsou vypnute problemove aplikace jako p2p vseho druhu - torrent, Skype, Spotify,..)?Wifi klient ma nejnovejsi ovladac, pricemz jinou verzi ovladace uz jste testoval? ---Tohle bez odbornika na miste asi nevyresite.