» Poradna » Mobily

Problém s odemykanim - samsung

Zdravím, Prosím o radu, případně o zkušenost.. Mám problém v poslední době s odemknutim samsungu galaxy a40.Když telefon odemknu, čekám cca 40+ vterin (někdy rychleji) na odemknuti. Po následném odemknuti se mi spustí foťák. Telefon jsem dával do továrního nastavení, ale nepomohlo. Je dost otrávne čekat minutu než se telefon odemkne..

Odpovědi na otázku

Pokud tovární obnovení nepomohlo, tak to reklamuj. Co jiného bys s tím chtěl dělat?

To právě nevím, čím to může být.Napadlo mě, zda s tím nemá někdo zkušenost, čím se to děje.Bohužel telefon je služební a mám ho 7 měsíců, takže záruka již neplatí. A nějakým způsobem opravovat telefon za 4.500.....

Aky sposob odomknutie pouzivas? Mne sa po poslednej aktualizacii zhorsilo odomykanie cez kameru, obcas neodomkne a musim pouzit odtlacok prstu.

Vyřešil jsem nejspíš.. Mě funguje dobře odemykání obličejem i otiskem. Přemýšlel jsem, že to začalo blbnout, když jsem dal novou sd kartu, po vyjmutí zase vše ok. Nechápu ale proč 😁😁