» Poradna » Mobily

Problém s odemknutím telefonu

Dobrý den,dnes se mi stala divná věc telefon mi normálně fungoval. až potom jsem si chtěl vyměnit SIM kartu kterou jsem si zakoupil.Vložil jsem a telefon zapnul telefon ovšem,naskočil zámek obrazovky, když jsem stiskl zámek, abych odemknul displej telefon se zaseknul a sám se vypnul po zapnutí se stalo to samé...zkoušel jsem ho vypnou a vyndat i bateriji, ale pořád to samé.

Odpovědi na otázku

V telefonu je zapnuta ochrana proti zlodějům a funguje to právě tak, jak to funguje.. vyměníš Sim kartu..FERTIG .. I samotný majitel telefonu by měl neměl na tuto ochranu zapomínat, aby nebyl v šoku při výměně Sim karty.. Ovšem Sim kartu člověk moc nemění, že.. ???

Jak mohu tuto ochranu prosím zrušit?

Sim kartu jsem vyjmul, ale telefon mi naskočil,až po 16 zapnutí a vyndaní baterie