Problém s oddíly na disku vw W10

Ahoj, dostal se mi do ruky nb, kde si nevím rady... Disk je rozdělen na 5 oddílů, viz foto https://drive.google.com/openTen největší oddíl 294GB nejde nijak naformátovat. (Chybové hlášení také na té fotce).Umí někdo poradit? Díky Mirek

Odpovědi na otázku

Ten poslední oddíl není přiřazený, je to jenom volné místo, takže máš dvě možnosti, buď oddíl D: roztáhneš na celé to volné místo, nebo tomu volnému místu vytvoříš oddíl se systémem souború NTFS a přiřadíš mu písmeno a potom to pújde naformátovat.

Děkuji. Taková blbost a nenapadlo mě to. Hlavně, že jsem zkoušel všechno možné okolo... Ještě jednou díky.

Aka blbost? Vsak to je bezny postup.

Jistě, pro někoho, kdo to dělá často, je to běžný postup. Pro nováčka neprofesionála bez zkušeností to nemusí být až tak zřejmé.