Problém s obrazovkou

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám problém s obrazovkou, když si chci aktualizovat počítač tak když restartujtu tak normálně konfigurace to je v poho ale potom se mi jako nechce zapnout PC sviti mi klávesnice sluchátka mys ventilatori funguji ale mám černou obrazovku musím vypnout a zapnout a zase všechno funguje a to samé když chci dat PC do továrního nastavení tam je příprava na obnovu a potom když je tam 100% tak mám zase černou obrazovku a čekal jsem 2 hodiny a nic a když se chci dostat při startu do BIOS nebo to takové kraviny jak si tam mužů pretaktovat pcu tak samé ale že černá obrazovka 1 min a najednou mám obraz jak kdybych zapnul PC myslel jsem že je to grafickou kartu ale není tu jsem vyměnil potom mě napadlo ze tam baterie v základovce nebo co to je. Prosím pomoct 😢Šítal Erik

Odpovědi na otázku

Sorry, ale nechceš si to po sobě přečíst a napsat znovu jako alespoň trochu srozumitelný text? Tohle je slovní průjem, který se nechce ani číst.