Problém s obrazem

Dobrý den,u PC mi nejde obraz, bohužel počítač nebyl v provozu asi rok, byl jsem na služebních cestách v cizině a když jsem ho ted zkoušel nahodit, tak nejde obraz, vše jinak plně funguje, odzkoušel jsem zdroj, ramky, vše odpojit a znovu zapojit.Klávesnice i myš svítí. Zkoušel jsem i reset biosu pomocí jumperu a vyndání baterie, poté nějakou dobu jen nesvítila myš a klávesnice jako bych bios resetoval a byl něm, ale na TV stále není signál. Počítač mám zapojený do TV, běžný monitor nemám, zapojení mám přes HDMI. Zkoušel jsem zapojit notebook přes ten samý HDMI kabel a funguje, takže je chyba v PC, možná odešla grafická karta, už se mi to stalo před pár lety. Příští týden jsem domluvený s kolegou a u něj vyzkouším PC zapojit k monitoru přes VGA, také mám VGA v základní desce, ale nejsem si jist zda je tam tudiž integrovaná grafika.Ještě byl před pár měsíci problém v zásuvce, díky tomu odešly dvě televize po sobě běhěm pár měsíců, ale počítač stále jel, je možné že by to bylo tím? Kable byly zapojeny přes prodlužovačku do stejné vadné zásuvky než byla opravena.Chci se zeptat, zda to nemůže být v nějaké maličkosti.Děkuji předem.

Odpovědi na otázku

... tak s odpověďmi určitě problém je, protože jsi nenapsal takovou "maličkost" jako je HW konfigurace Tvého PC /MB, CPU, RAM, GPU, PSU, Win?, .../ ...