» Poradna » Notebooky

Problém s obrazem při hře Mafia

Dobrý den! Mám problém s blikavým obrazem při hře Mafia. Když dám test tak mi to napíše špatné nastavení systému...Jinak hra běží bez sekání obrazu..Poradte mi Prosím.Název operačního systému Microsoft Windows 8.1Verze 6.3.9600 Sestavení 9600Výrobce operačního systému Microsoft CorporationNázev systému LENOVO-PCModel systému 20238Typ systému x64-based PCSKU systému LENOVO_MT_20238Procesor Intel(R) Core(TM) i5-4200M CPU @ 2.50GHz, 2501 Mhz, jádra: 2, logické procesory: 4Verze systému BIOS/Datum LENOVO 79CN38WW(V2.01), 1. 10. 2013Verze SMBIOS 2.7Verze integrovaného řadiče 2.56Režim systému BIOS UEFIVýrobce základní desky LENOVORole platformy Přenosný počítačKonfigurace PCR7 Vazba není možnáSpouštěcí zařízení \Device\HarddiskVolume2Vrstva HAL (Hardware Abstraction Layer) Verze = "6.3.9600.17196"Nainstalovaná fyzická paměť (RAM) 8,00 GBCelková fyzická paměť 7,91 GBVolná fyzická paměť 6,19 GBCelková virtuální paměť 15,9 GBVolná virtuální paměť 14,0 GBProstor stránkovacího souboru 8,00 GBStránkovací soubor C:\pagefile.sysHyper-V – virtualizace povolená ve firmwaru NeHyper-V – ochrana spouštění dat Ano

Odpovědi na otázku

změň obnovovací frekvenci monitoru v nastavení ovládacího panelu nvidia ze 60hz na vyšší:)