» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s obnovením systému Windows 8 - zašednutí ikony pro určitý HDD

Dobrý den.Zkouším optimalizovat moje SSD, ale při přesunu bodů obnovení jsem narazil na problém: na ikonu pro aktivaci na mých dvou oddílech na klasickém HDD nejde kliknout, je šedá, ale na mém systémovém SSD jde zaškrtnout. Nevíte, jak se tohoto systémového paskvilu zbavit?odkazy na screenshoty:http://imgur.com/y8LyteN,4E7RpstDěkuji, bezejmenný surfař

Odpovědi na otázku

Mne se treba nelibi pismenka A: a B: ktera mas prirazena k diskum. Patri zarizenim pro vymenna media. Tzv. disketovym mechanikam. ☺

Diskety už jsou totálně zastaralé, DVD mám na Déčku a vyměnitelná média budu mít na Éčku a eFku, takže mě to totálně nezajímá. Jinak jestli by tě to zajímalo, tak mám ještě disk W, na kterém mám RAMDiskový swap.Bezejmenný surfař

Můžou mi mínuskáři vysvětlit, proč mi dávají mínusy na naprosto normální odpovědi?Naštvaný surfař

mne sa to prave celko m paci ako to pouzil ;) (A a B) nas zo starej skoly to asi nikdy nenapadlo :)

Body obnovy musí zůstat na systémovém disku - jinak nebudou fungovat (jak už jsi zjistil).