» Poradna » Počítačové sítě

Problém s O2 TV Z 4G na 3G

Dobrý den,potřeboval bych poradit, jak přepnout z 4G na 3G.. Je teď nastavena 4G a nejde se mi připojit k internetu, protože jsem z vesnice a je tu možno se jen připojit na 3G.. Asi jsem neposkytnul tolik informací, když tak si o další napište

Odpovědi na otázku

Prvně bych zde uvedl na jakém zařízení

Zajimave. Na vesnicich 3G prakticky neni a pomalu se vysilace na 3G rusi. Naopak 4G je temer vsude.Jak bylo receno - napis co je to za zarizeni. Idealni je pouzivat externi antenu.